دسته‌بندی نشده

نحوه تزریق رویتاکر مو

نحوه تزریق رویتاکر مو

نحوه تزریق رویتاکر مو به دو روش صورت می‌گیرد که هرکدام را به‌صورت جداگانه در ادامه بحث توضیح خواهیم داد. اما برای اینکه شما تأثیر مناسبی را بر روی موی خود احساس کنید می‌بایست طبق اصولی که در هر روش توضیح داده می‌شود عمل کرده و فاصله زمانی را برای هر دوره تزریق رعایت کنید. فراموش نکنید این روش فقط باید توسط متخصص انجام شود و دارای اصولی است که هر شخص توانایی انجام این کار را ندارد. در ضمن شما قادرید تا در زمان ابتدایی پس از اولین تزریق نتیجه را مشاهده کنید اما پس از جلسات بعد نتیجه دلخواه شما قابل رؤیت خواهد بود.

رویتاکر مو چیست؟

در ابتدا به شما میگوییم رویتاکر مو چیست و در ادامه به نحوه تزریق رویتاکر مو و فواید استفاده از این روش خواهیم پرداخت. رویتاکر مو نوعی مزوتراپی محسوب می‌شود که برای اینکه نتیجه مناسبی را برای شما داشته باشد باید از بهترین انواع رویتاکر استفاده کنید و این خرید را از جاهای قابل اعتماد و دارای ضمانت اصالت محصول خریداری نمایید. از بهترین کوکتل‌های مراقبت از مو می‌توان رویتاکر را نام برد. رویتاکر مو بنا به اینکه امروزه موی سر بیشترین آسیب را از آلاینده‌ها می‌بیند به منظور محافظت و تقویت موی سر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حقیقت رویتاکر مو نوعی تقویت کننده پر قدرت از مو است که توسط بسیاری از متخصصان پیشنهاد می‌شود.

رویتاکر را بهتر بشناسیم

یکی از کشورهای تولید کننده رویتاکر مو فرانسه است. در سال ۲۰۰۳ برخی از دانشمندان این کشور به این موضوع پی بردند که دنیا به سمتی پیش می‌رود که زیبایی در مردم برایشان بسیار حائز اهمیت است. از همین جهت تصمیم گرفتند محصولی را تولید کنند تا بتوانند توسط آن پوست و موی سر را تقویت کنند تا زیبایی آن را برای همیشه تضمین کنند. این شد که تولید رویتاکر باعث شد پوست و موی سر مردها و زن‌ها توسط این داروی درمانی تقویت شده و در برابر مشکلات مقاوم شد. بسیاری از افراد که دارای موهای چرب ، موهای مرده ، کم آب و پوست ضعیف و بسیاری از بیماری‌های دیگر مرتبط با این بخش از بدن هستند می‌توانند توسط رویتاکر مو این مشکلات را برطرف کنند چرا که رویتاکر به منظور مبارزه با این مشکلات تولید و به بازار عرضه شد و نتیجه آن بسیار فوق‌العاده بود.

قیمت و اثرات شگفت انگیز کوکتل مو رویتاکر هیرکر برای زیبایی مو

چه عناصری در رویتاکر باعث این عمل می‌شوند؟

اگر نحوه تزریق رویتاکر مو با دقت و توسط متخصص دارای سابقه صورت بگیرد رویتاکر توسط عناصر موجود در خود مبارزه را بر علیه مشکلات پوست آغاز خواهد کرد حال این عناصر فعال چیست‌اند که باعث درمان و رفع مشکلات پوست و موی سر می‌شوند؟

 • آلفا اسید آمینه سیستئین؛
 • اسید آمینه گلوتامین؛
 • اسید آمینه پایدار گلایسین؛
 • اسید آمینه آرژینین؛
 • اسید آمینه آزاد اورنیتین؛
 • انواع ویتامین‌های گروه B شامل , B3 , B5 , B6 , B8, B9, B12

نحوه تزریق کوکتل رویتاکر به موی سر

حال به نحوه تزریق رویتاکر مو رسیدیم. اگر می‌خواهید این کار را به خوبی بیاموزید لازم است دقت لازم را داشته باشید. اگر می‌خواهید نتیجه درست و تأثیرگذاری مثبت را در استفاده از رویتاکر مشاهده کنید می‌بایست تزریق این کوکتل را طی ۶ جلسه با فاصله ۶ هفته انجام دهید. برای اینکه نتیجه‌ای که به آن رسیدید تداوم داشته باشد باید هر سه ماه نیز یک بار طبق برنامه مجدداً این تزریق را انجام دهید. فراموش نکنید این تزریق توسط متخصصین این کار باید صورت بگیرد چرا که بسیار حساس است و هرکسی توان انجام این کار تخصصی را نخواهد داشت. در ضمن شما قادرید پس از اولین جلسه درمان تأثیر تزریق را به سادگی مشاهده کنید. اما پس از اینکه جلسات بعدی را طبق برنامه پیش بردید این نتیجه بهتر و بهتر نمایان می‌شود. درمان توسط دو تکنیک نقطه به نقطه و پوشاندن به وسیله رویتاکر اجرا می‌شود. و این دو تکنیک به دو روش متفاوت که در ادامه توضیح خواهیم داد قابل اجرا هستند.

روش اول: اولین روش ، روش مکانیزه است که تزریق به‌طور سطحی و نزدیک به ریشه مو با استفاده از قلم یا غلتک درما انجام می‌شود.

روش دوم: این روش به‌صورت دستی است و یا توسط دستگاه مزوگان با استفاده از سوزن ۳۰G صورت می‌گیرد.

فواید و ضررهای استفاده از رویتاکر چیست؟

اگر نحوه تزریق رویتاکر مو با دقت و توسط متخصصین دارای تجربه انجام بگیرد این کار می‌تواند نتیجه بسیار مطلوبی داشته باشد و دارای فواید بسیار زیاد و مضرات بسیار کمی خواهد بود.

فواید رویتاکر:

 • فولیکول‌های مو را از ابتدا احیاسازی می‌کند.
 • ریشه‌های مو را به خوبی تقویت می‌کند و در نهایت باعث می‌شود الیاف مو قوی شده و موهای سالم و زیبا می‌شود.
 • فولیکول‌های موجود در مو توسط ویتامین B موجود در رویتاکر تحریک شده و در نتیجه باعث افزایش رشد مو می‌شود.
 • به پوست و موی سر آب‌رسانی می‌کند و در نهایت باعث کاهش ریزش مو خواهد شد.
 • توسط اسیدهای چرب مانع از خشک شدن بافت‌هایی که در اطراف فولیکول مو وجود دارد می‌شود و باعث جلوگیری از ایجاد شوره بر روی سر می‌گردد.
 • و از بهترین فواید این کار می‌توان به پیشگیری از سفید شدن موی سر اشاره داشت.

  مضرات رویتاکر:

این روش برای مدت طولانی درحال انجام است اما هنوز از کسی این گزارش دریافت نشده است که نتیجه این کار را مشاهده نکرده است. اما برخی افراد قادر به استفاده از این روش درمانی نیستند و این می‌تواند عیب این محصولات باشد. موارد منع این محصول موارد زیر هستند:

 • فرد نباید به هیچ یک از مؤلفه‌های تشکیل دهنده حساسیت داشته باشد
 • بیماران مستعد تشکیل کیلوئید قادر به تزریق رویتاکر نیستند.
 • در محل تزریق رویتاکر نباید هیچ‌گونه عفونت پوستی باشد.
 • اشخاصی که دارای آنافیلاکسی یا آلرژی هستند.
 • زنانی که باردار هستند و یا هنوز شیرده هستند.
 • اختلالات خود ایمنی
 • آنتی بیوتیک درمانی
 • اختلالات خونریزی

جمع بندی نهایی

نحوه تزریق رویتاکر مو به روش‌های متفاوتی قابل اجرا است و این محصولات دارای تنوع زیادی هستند. اگر شما محدودیت‌های استفاده از این محصول را ندارید می‌توانید انواع کوکتل رویتاکر مو را به منظور حفاظت از موی سر خود از طریق فروشگاه حیان طب خریداری نمایید. حیان طب یکی از مراکز فروش تجهیزات زیباسازی به شما کمک می‌کند تا پوست و مویی زیبا و بدون نقص داشته باشید. لازم به ذکر است می‌توانید انواع مقاله‌های آموزشی را در رابطه با زیبایی در وب‌سایت فروشگاه مطالعه کنید. این می‌تواند برای شما کمک کننده باشد. در ضمن در صورت وجود هرگونه سؤال می‌توانید با پشتیبانان سایت تماس گرفته و مشکلات خود را با آن‌ها در میان بگذارید. پشتیبانان با مشاوره رایگان بهترین محصولات را به شما معرفی خواهند کرد تا بهترین نتیجه را در زیبایی پوست و موی خود پس از استفاده مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *