مقالات

مدت زمان ماندگاری فیلر زیر چشم

فیلر نئوویا

یکی از نشانه‌های پیری ایجاد گودی در زیر چشم است. البته این مشکل در دوران نوجوانی نیز ایجاد می‌شود. با بالا رفتن سن، این ناحیه از صورت تغییر زیادی می‌کند و به شکل تیره، عمیق و توخالی تغییر می‌یابد. این فرورفتگی ها باعث می شوند چشم شما گود رفته به نظر برسد. یکسری سایه های تیره در اطراف آن ایجاد می شود و چشم های شما را خسته و فرسوده نشان می‌دهد. استفاده از فیلرهای زیر چشم و تزریق فیلر پوستی جزء راه حل های آرایشی محبوب است که برای مقابله با چشمهای خسته به کار می‌رود. این روش کاملا بدون دوران نقاهت است و مانند روش های جراحی نیست. در این روش ها یک ماده ژل مانند به نواحی خاص اطراف چشم تزریق میشود و می‌تواند حجم از دست رفته را برگرداند؛ در نتیجه شما می‌توانید به کمک این فیلر پوستی صاف، جوان، درخشان و بدون چین و چروک عمیق داشته باشید. هر کدام از آنها دارای ماندگاری ها و مشخصات گوناگونی هستند. در ادامه این مقاله در مورد اینکه مدت زمان ماندگاری فیلر زیر چشم چقدر صحبت خواهیم کرد. اگر بخواهیم با عوارض جانبی و همینطور ماندگاری فیلر های دور چشم آشنا شوید حتما در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

ماندگاری فیلر زیر چشم

نتایج تزریق فیلر معمولا طولانی مدت است. درمان توسط فیلر یک راه حل دائمی نیست؛ زیرا به تدریج و در طول زمان این فیلر در پوست شروع به تجزیه می‌شود. نیاز است که آن را تمدید کنید. تکرار فیلر برای داشتن ظاهری جوان و شاداب با توجه به شرایط فرد هر یک سال یا دوسال یکبار انجام می‌شود. برخی از بیماران تا چندین سال هم می توانند تمدید انجام ندهند. شما بر اساس معاینه و بررسی پیشرفته می‌توانید تزریق فیلر را برای بار چندم انجام دهید. ماندگاری فیلر به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی که در از بین رفتن فیلر نقش مهمی دارند رژیم غذایی نامناسب، سیگار کشیدن و ورزش نکردن است. بنابراین مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر با توجه به سبک زندگی متفاوت است. اگر سبک زندگی سالمی دارید ماندگاری فیلر بر روی پوست شما بیشتر خواهد شد.

عوامل موثر در مدت زمان ماندگاری فیلر زیر چشم

ناحیه زیر چشم ناحیه متحرکی نیست و بدن شما مدت زمان بیشتری زمان میخواهد تا بتواند اسید هیالورونیک را تجزیه کند. نتایج بین ۱ تا ۲ سال متفاوت است؛ اما به طور کلی فیلر زیر چشم رویترین طولانی ترین ماندگاری را نسبت به فیلر های دیگر دارد؛ در نتیجه اگر نیاز به پر کردن گودی زیر چشم دارید می توانید فیلر هایی با برندهای مختلف و بسیار عالی را از حیان طب تهیه کنید تا بتوانید فرورفتگی ها و حفره های فیزیکی زیر چشم خود را از بین ببرید. البته رفع سیاهی زیر چشم کمی زمان می‌برد تا نتیجه را مشاهده کنید.

 اگر برای پر کردن گودی زیر چشم از این محصول استفاده کنید، پس از تزریق نتیجه را مشاهده خواهید کرد. اگر به دنبال یک محصول برای مبارزه با علائم پیری هستید می توانید از سن ۲۰ سالگی یا ۲۶ سالگی فیلر تزریق کنید. شروع زودهنگام نسبت به زمانی که تا اواسط دهه ۵۰ صبر کنید به محصول کمتری نیاز دارید. به طور کلی فعالیت بدنی و شرایط بدن، الکل نوشیدن یا سیگار کشیدن از جمله عواملی هستند که در ماندگاری ژل تاثیر گذارند.

ضخامت پوست، خاصیت ارتجاعی، گودی، کیسه های زیر چشم و کاسه چشم نیز از جمله عواملی هستند که قبل از تزریق باید توسط پزشک بررسی شوند: زیرا بیمارانی که دارای این مشکلات هستند ممکن است کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر زیر چشم نباشند. به طور کلی در پایه همه فیلرها از اسید هیالورونیک شفاف استفاده می شود که احتمال جمع شدن آنها بسیار کم است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می توانید نتیجه را مشاهده کنید. همچنین ظاهری طبیعی برای شما به وجود می آورند.

تصویری از تاثیر ژل زیرچشم نیوویا بر زیر چشم برای خرید فیلر رئولوژی نیوویا

مدت زمان ماندگاری فیلر زیر چشم نورامیس

نتایج جوانسازی و استفاده از فیلر نورامیس در کوتاه‌ترین زمان به یک یا دو هفته قابل مشاهده است. میزان ماندگاری این فیلر ۱۲ تا ۲۴ ماه متفاوت است؛ زیرا در این فیلر از اتصالات متقاطع، بادوام تر و پایدارتر هیالورونیک اسید استفاده می شود. بهتر است بدانید در ناحیه لب به دلیل خون رسانی بیشتر معمولاً پس از ۶ تا ۹ ماه بعد باید تزریق انجام دهید. از طرفی هیالورونیک اسید موجود در فیلر نورامیس خلوص بالایی دارد و هیچ گونه ترکیبات جانوری در آن استفاده نشده است. می‌تواند اثربخشی بسیار موثرتری داشته باشد. به زیر پوست تزریق می‌شود، قدرت پراکندگی آن در نواحی آسیب دیده کم است.

 فیلر پر کننده دوفاز بر پایه هیالورنیک اسید میباشد که توسط شرکتی در کره جنوبی به بازار عرضه شده است و شش نوع مختلف دارد. شما می توانید با مراجعه به پزشک بر اساس ناحیه مورد نظر آنها را انتخاب کنید. عوارض جانبی به دنبال ندارد و مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفته است. شما برای تهیه فیلر نورامیس و همینطور برندهای دیگر می توانید به قسمت محصولات حیان طب مراجعه کنید. در این مقاله سعی کردیم مدت زمان ماندگاری تزریق فیلر زیر چشم را به یکدیگر بررسی کنیم. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در حیان طب تماس بگیرید تا در مورد ماندگاری هر یک از فیلرها اطلاعات دقیقی در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *