ماسک ورقه ای

ماسک ورقه ای ایمیجز

ماسک ورقه ای

برای آرامش بخشیدن و تغذیه پوست صورت ، بهترین روش استفاده از ماسک است . انواع مختلفی از ماسک ها وجود دارند اما ماسک ورقه ای به خاطر استفاده آسان، بین مردم محبوبیت خاصی دارد. تاثیرات جادویی ماسک های ورقه ای بر کسی پوشیده نیست.

 

ماسک های ورقه ای

این ماسک ها ماسک های طبیعی نیستند و موارد کاربرد آن ها روشن کنندگی، رطوبت رسانی و تازه کردن پوست است و به نوبه خود انقلابی در رژیم زیبایی ایجاد کرده است . این ماسک ها به مایعی مغذی و یا اسانسی آغشته شده اند و پارچه ی استفاده شده مانند مانعی، از خروج مواد مغذی جلوگیری می کند و باعث تاثیر حداکثری ماسک می شود.

 

ماسک ورقه ای چیست؟

 

محتویات ماسک های ورقه ای بیشتر مانند محتویات سرم هاست تا ماسک های معمولی. این ماسک ها از جنس پنبه و یا شبه پنبه و آغشته به مواد سرم مانند تهیه می شوند . همانند ماسک های دیگر چرب و روغنی نیستند و نیاز به تمیز کاری ندارند .ترکیب مواد ماسک ها تمیز و شیری همانند ژل مایع رقیق می باشد.

 

.ماسک تمام قسمت های صورت را به جز این نقاط پوشش می دهد.ماسک های ورقه ای بعد از مصرف به راحتی از روی صورت برداشته می شوند. حتی سلفی گرفتن با ماسک های ورقه ای هم سرگرم کننده است. برای استفاده از ماسک  تنها 20 دقیقه نیاز است تا مواد ماسک به پوست نفوذ کند.

 

ماسک های ورقه ای برای انواع پوست وجود دارد . این ماسک ها خاصیت روشن کنندگی پوست ،از بین بردن جوش ، نرم کنندگی پوست و … را دارند و کاربرد آن ها بستگی به انتخاب شما دارد.

ماسک ورقه ای

 

ماسک ورقه ای ایمیجز

 

مشخصات محصول:

برند : Images 

 سری محصولات: اسید هیالورونیک-اسید مرطوب 

قابلیت  استفاده: عموم افراد

 عملکرد: آب مرطوب کننده

ماندگاری: سه سال

وزن خالص:: 25 گرم اسید هیالورونیک × 10 قرص نیکوتین آمید 25 گرم

روش استفاده:

  1. ابتدا آرایش را از بین ببرید و صورت خود را تمیز نمائید.
  2.  حال ماسک را باز کنید ، آن را روی صورت بمالید ، حباب ها را صاف کنید تا ماسک روی صورت کامل بنشیند.
  3. آن را حدود 15 دقیقه روی صورت خود بمالید.
  4. سپس صورت خود را با آب تمیز بشویید و فوراً از کرم های  مراقبت های پوستی استفاده کنید

 

یادآوری: برای پوست حساس ، لطفاً آن را بعد از گوش در ناحیه کوچکی امتحان کنید و بعد از چند ساعت  در صورت  عدم واکنش نامطلوب از آن استفاده کنید.

زیرا  بعد از خشک شدن ماسک از نودل بصورت طولانی نمیتوان استفاده کرد  زیرا رطوبت پوست از بین می رود.

 

برای گرفتن نتایج بهتر از ماسک  نکات زیر را رعایت کنید:

 

قبل از استفاده صورت را تمیز بشوئید. ماسک های ورقه ای روی پوست کثیف و شسته نشده هیچ تاثیری نخواهد داشت . با ترکیب یک شوینده و آب گرم کف درست کنید و صورت خود را با آن ماساژ دهید و سپس پوست صورت را شسته و با حوله ای خشک کنید.

 

تونر با بستن منافذ پوست ،ph پوست را کنترل کرده و هر گونه آلودگی باقی مانده را پاک می کند. که باعث تاثیر بیشتر ماسک روی صورت می شود . کافیست چند قطره از تونر را روی تکه پنبه ریخته و بر روی پوست صورت تان بمالید.برای استفاده از تونر باید تونر مناسب با نوع پوست خود را خریداری نمائید.

 

مردم کره برای اولین بار از ماسک های ورقه ای استفاده می کردند . زنان و مردان کره ای برای مراقبت از پوست خود زمان و تلاش زیادی صرف می کنند . استفاده از ماسک های ورقه ای یکی از برنامه های زیبایی و مراقبت پوست همیشگی آن هاست.

 

اغلب مردم هفته ای یکبار از ماسک های ورقه ای استفاده می کردند. اما امروزه مصرف آن به یک بار یا حتی دو بار در روز هم رسیده است. حتی مصرف هفته ای یکبار نیز می تواند تاثیرات بسیار خوبی روی پوست باقی گذارد.

قبل از مصرف ماسک  باید نیاز پوست خود را بشناسید . در مرحله بعد ماسکی را تهیه کنید که مواد تشکیل دهنده آن مشکلات پوستی شما را برطرف کند. زمان استفاده از این ماسک ها اهمیت زیادی ندارد، صبح، ظهر یا شب هر زمان که احساس راحتی بیشتری می کنید می توانید ماسک را روی صورت خود قرار دهید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *