میکرونیدلینگ

روش تزریق پروفایلو

روش تزریق پروفایلو

مزایای تزریق پروفایلو

همانطور که می‌دانید مشکلات پوستی به دلایل مختلف ممکن است برای افراد رخ دهند؛ افزایش سن، خشکی صورت، مصرف دخانیات و… . با این حال درمان این مشکلات با در نظر گرفتن فنون پیشرفته پزشکی و بهترین تجهیزات مورد استفاده در عرصه زیبایی، کار دور از ذهن و سختی نخواهد بود. ژل پروفایلو از جمله بهترین محصولات تایید شده توسط پزشکان سراسر جهان برای رفع نواقص و مشکلات زیبایی و درمان مشکلات پوستی می‌باشد. در این به بررسی جزئیات مرتبط با روش تزریق پروفایلو می‎پردازیم. پیش از این که به بررسی روش تزریق پروفایلو بپردازیم، لازم است بفهمیم که بهترین قسمت‌های بدن برای تزریق این محصول کدام قسمت‌ها هستند و از این ژل برای درمان کدام نواحی استفاده می‌شود؟

تزریق ژل Profhilo در قسمت‌های مختلف صورت شایع‌تر است و خواص این محصول برای افزایش زیبایی و جوانسازی صورت بیشتر است؛ اما در کنار آن می‌توان از ژل Profhilo برای قسمت‌های دیگر بدن نظیر گردن، زانوها و آرنج، بازوها و همچنین قسمت جلویی سینه بهره برد. با توجه به خواص ژل Profhilo در درمان خطوط و چروک موجود روی گردن افراد، بسیاری از مشتریان و طرفداران زیبایی از این ژل در این جهت و برای رفع مشکلات پوستی موجود در این قسمت از بدن خود استفاده می‌کنند.

در واقع Profhilo gel می‌تواند به رفع حالت شل و افتاده پوست در این قسمت کمک کنند و باعث تقویت و تحکیم بافت‌های پوست گردن شود. مورد مهم دیگر در رابطه با روش تزریق پروفایلو این است که افراد با حداکثر سن 65 سال نیز می‌توانند از مزایای این محصول برای درمان مشکلات پوستی و افزایش زیبایی خود بهره‌مند شوند؛

اما سنین 30 تا 50 سال، بهترین سال‌ها از عمر افرادی هستند که برای تزریق این ژل اقدام می‌کنند. Profhilo gel یک محصول بسیار ایده‌آل برای آبرسانی به پوست و رفع مشکلات مربوط به خشکی بیش از حد پوست می‌باشد.

مزوژل پروفایلو

روش تزریق پروفایلو به چه شکل است؟

مورد مهم در رابطه با روش تزریق پروفایلو که باید از آن آگاهی داشته باشید، عدم استفاده از این محصول برای حجم دهی به قسمت‌های مختلف بدن است. از این محصول می‌توان برای کمک به درمان مشکلات پوستی همچون رفع خطوط و همچنین برای درمان حالت سست و شل بافت‌های پوستی بهره برد.

در واقع تزریق Profhilo gel می‌تواند یک روش بسیار کارساز برای کمک به مشکلاتی که بر اثر افزایش سن و پیری پوست گریبان‌گیر افراد می‌شکند، بهره برد. برای تزریق درست این ژل، لازم است تا نواحی اصلی اعمال آن در قسمت‌های مختلف پوست را بشناسید. تزریق پروفایلو باید در پنج قسمت مختلف از بدن که به ناحیه RAB بدن مشهور هستند صورت گیرد؛

قسمت انتهایی یا پایینی بینی، چانه، برآمدگی موجود روی گونه، تراگوس و در نهایت ماندیبولار، قسمت‌هایی از بدن هستند که برای تزریق این ژل باید مد نظر قرار گیرند. در واقع دلیل اصلی تزریق ژل در ناحیه RAB بدن، فاصله زیاد این ناحیه از رگ‌های عصبی صورت است. بدین ترتیب با تزریق ژل پروفایلو، مشکل عصبی خاصی برای افراد رخ نمی‌دهد.

علاوه بر آن ناحیه RAB این قابلیت را دارد که میزان زیادی از اسید هیالورونیک را توزیع کرده و این اسید را در نواحی مختلف صورت منتقل سازد. پس از تزریق ژل در این ناحیه، بازسازی بافت‌های پوستی ترمیم سلول‌های آسیب دیده پوست آغاز می‌شود.

روش تزریق پروفایلو در ناحیه RAB به این صورت است که در هر یک از نقاط این ناحیه با استفاده از سر سرنگ شماره 29 که باعث پیشگیری از بروز هرگونه درد در بافت‌های پوست صورت می‌شوند، مقدار 0.2 سی سی از ژل پروفایلو را تزریق کرده و درمان مشکلات پوستی یاد شده آغاز می‌شود.

برای این که روش تزریق پروفایلو را به درستی و بر طبق اصول دنبال کنید، باید بدانید که در صورتی که مشکلات پوستی شما عمقی‌تر باشند، به میزان ژل بیشتری برای تزریق نیاز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *