دسته‌بندی نشده

تکنیک پوست کره‌ای چیست؟ مزایای این تکنیک چیست؟

در این مقاله به بررسی پاسخ این سوالات می‌پردازیم: تکنیک پوست کره‌ای چیست؟ مزیت تکنیک پوست کره‌ای چیست؟ کاربرد اصلی تکنیک پوست کره‌ای چیست؟ عوارض تکنیک پوست کره ای چیست ؟ پوست سالم هدیه‌ای بزرگ از سوی خداوند است که علاوه بر القای حس زیبایی به افراد و افزایش اعتماد به نفس آن‌ها، به افزایش سلامتی بدن نیز کمک بسیاری می‌کند؛ چرا که منافذ پوست یکی از راه‌های مهم نفوذ آلودگی‌ها و بیماری‌ها به بدن هستند و مراقبت از پوست کمک می‌کند تا بدن افراد در برابر این بیماری‌ها و مشکلات مقاوم شود و سالم باقی بماند.

مطالعه کنید » کوکتل مزوتراپی

از جمله روش‌های بسیار موثر و مفیدی که در جهت مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد، تکنیک پوستی کره‌ای است. در پاسخ به این سوال که تکنیک پوست کره‌ای چیست باید گفت که این تکنیک از طریق میکرونیدلینگ صورت می‌گیرد و در آن از طریق سوزن‌های نانو، پیگمنت‌هایی که کاملا طبیعی بوده و متناسب با بافت‌های پوست ساخته شده‌اند به داخل بافت‌ها و لایه‌های مختلف پوست تزریق می‌شوند و به روشن سازی پوست کمک بسیار زیادی می‌کنند.

نکته مهم این است که سوزن‌های نانویی که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرند، به شکلی وارد پوست می‌شوند که پوست به میزان بسیار ناچیزی خونریزی می‌کند؛ با این حال آسیبی به لایه‌های اپیدرمی پوست وارد نشده و پوست شما با دور از هر گونه آسیبی تحت درمان قرار می‌گیرد.

در این روش منافذ پوست کاملا آزاد خواهند بود و مسدود نخواهند شد و در نهایت امکان نفوذ اکسیژن به بافت‌های پوست شما وجود داشته و راه تنفس برای سلول‌های پوستی شما باز خواهد شد. این روش همانند استفاده از کرم پودر‌های آرایشی، عوارض خاصی را برای پوست شما به همراه نخواهد داشت.

استفاده از این تکنیک برای روشن سازی پوست، برای هر نوع پوستی مناسب بوده و تمام افراد می‌توانند از این روش برای رفع مشکلات پوستی و روشن سازی پوست استفاده کنند. حتی افرادی که پوستی حساس دارند نیز، امکان استفاده از این روش را برای رفع مشکلات پوستی و زیباسازی پوست خود خواهند داشت.

تکنیک پوست کره ای

تکنیک پوست کره‌ای چیست ؟

پیش‌تر چیستی تکنیک پوست کره‌ای را تحت بررسی قرار دادیم. در این قسمت قصد داریم تا به این سوال مهم پاسخ دهیم؛

مزیت تکنیک پوست کره‌ای چیست ؟

• یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تکنیک پوست کره‌ای، رفع تیره‌گی پوست صورت است.

• با استفاده از این روش می‌توان پوستی بسیار روشن و شفاف را برای خود به وجود آورده و به افزایش میزان درخشش پوست کمک کرد.

• علاوه بر آن افرادی که از رنگ پوست خود رضایت ندارند، می‌توانند با استفاده از این تکنیک برای تغییر رنگ پوست خود اقدام کرده و رنگ پوست خود را تا چند درجه تغییر بدهند.

• با استفاده از این تکنیک، جای هر گونه جوش و لک و پیس از پوست صورت پاکسازی خواهد شد.

•  افرادی که از تیره‌گی اطراف چشم و لب‌های خود رنج می‌برند، با استفاده از این روش می‌توانند کمک شایانی به رفع این تیره‌گی‌ها کرده و باعث روشن سازی پوست در این نواحی شوند.

• مزیت مهم دیگر این تکنیک، کمک به رفع تیره‌گی‌های آرنج و همچنین زانو و روشن سازی این قسمت‌های بدن است.

• افرادی که از سرطان پوست رنج می‌برند، با استفاده از تکنیک پوست کره‌ای می‌توانند پوست دلخواه خود را داشته باشند؛ این تکنیک علاوه بر کمک به زیبایی این افراد، به بهبود روحیه آن‌ها نیز کمک خواهد کرد.

• استفاده از تکنیک پوست کره‌ای باعث تقویت سلول‌ها و بافت‌های پوستی برای تولید کلاژن و الاستین‌های مورد نیاز پوست می‌شود و در نهایت به جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری زودرس پوست، کمک می‌‌کند.

طول مدت استفاده از این روش درمانی برای جوانسازی پوست صورت، تقریبا یک ساعت است. علاوه بر آن استفاده از تکنیک پوست کره‌ای عوارض خاصی را به همراه نخواهد داشت و افراد در حین استفاده از این تکنیک، درد خاصی را احساس نمی‌کنند.

عوارض تکنیک پوست کره ای

عوارض تکنیک پوست کره ای یکی از سوالات مهم بسیاری از مشتریان حیان طب می باشد. مطابق شواهد علمی عوارض تکنیک پوست کره ای تاکنون با قطعیت مشخص نشده و اگرچه این تکنیک مخالفانی نیز دارد اما مشاهدات میدانی حیان طب تاکنون عوارض تکنیک پوست کره ای را کشف نکرده و فقط ممکن است برخی التهاب های پوستی مقطعی را بتوان بعنوان عوارض تکنیک پوست کره ای نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *