مقالات

بهترین مارک داروی مزوتراپی مو

بهترین مارک داروی مزوتراپی مو

بهترین مارک داروی مزوتراپی مو که در ایران وجود دارد، برند فیوژن، ولودرم و بایو اسکین هستند. کوکتل های بی سی ان (BCN) هم یکی دیگر از بهترین مارک هاست. البته توجه کنید که برندهای مختلفی به تولید کوکتل های مزوتراپی مو می پردازند، ولی شما باید توجه کنید که چون این محلول ها باید حاوی ویتامین های تزریقی و هورمون های رشد و مغزی برای مو باشند، باید از بهترین برندها خریداری کنید، تا نتیجه بخشی مورد نظرتان حاصل شود.

مزوتراپی مو چه نتیجه ای دارد؟

توجه کنید که مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی ایمن و بی خطر است که نتایج تضمین شده و قابل ملاحظه ای دارد. این روش محدودیت سنی خاصی ندارد و دوره ی ریکاوری بسیار کوتاهی دارد. می‌ توان با مزوتراپی مو طاسی منطقه را هم رفع کرد. از آنجا که معمولا با افزایش سن خالی شدن فرق سر و کم پشتی برای موها پیش می آید، شما می توانید برای تحریک رویش مجدد مو هایتان از مزوتراپی استفاده کنید. یکی دیگر از مهم ترین کاربردهای مزو مو، تقویت موهای رنگ شده و یا دکلره شده است. در حقیقت موهایی که آسیب دیده اند، می توانند دوباره شادابی قبلی خود را با تکرار جلسات مزوتراپی بدست بیاورند. برای آگاهی از آخرین قیمت بهترین مارک داروی مزوتراپی مو می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از موجودی ها و قیمت ها با خبر شوید.

بهترین مارک داروی مزوتراپی مو

تعداد جلسات مزوتراپی مو :

تعداد جلسات مزوتراپی به انتظار شما بستگی دارد. توجه کنید که اگر ریزش مو دارید یا طاسی منطقه ای دارید، باید جلسات درمان را با فواصل کوتاه تری انجام دهید، ولی مطمئن باشید که در ابتدا و همان جلسات نخستین بازگشت شادابی و شفافیت موها باعث رضایتمندی وادامه جلسات از سوی شما می شود. پس از انجام کامل دوره های درمانی شما می توانید هر از چند گاهی جلساتی تقویتی را (هر دو ماه) انجام دهید. یکی دیگر از عواملی که ممکن است در مدت زمان دوره درمانی شما موثر باشد، برند کوکتلی است که پزشک برای شما استفاده می کند. توجه کنید که بهتر است از بهترین مارک داروی مزوتراپی مو استفاده کنید تا نتایج بهتر و سریعتری دریافت کنید.

مشاهده کنید » کوکتل مو رویتاکر

مکانیسم عملکرد مزوتراپی با بهترین مارک داروی مزوتراپی مو :

همانطور که گفته شد اگر از برندهای مزوتراپی شناخته شده استفاده کنید، مزوتراپی باعث تقویت جریان خونی در رگ های پوست سر شما و همینطور افزایش سرعت خون رسانی به فولیکول‌ های موی شما خواهد شد. در حقیقت ممکن است که کوکتل انتخابی پزشک با توجه به شرایط و نیازهای شما متفاوت باشد. انواع کوکتل های مزوتراپی مو معمولاً دارای ویتامین ها و اسیدهای آمینه هستند و گاهی عنصر روی هم دارند که تزریق مستقیم آن به پوست سر باعث زیبایی و سلامت هر چه بیشتر موهای شما خواهد شد. توجه کنید که ویتامین های موجود در این کوکتل بیشتر ویتامین های گروه B هستند که علاوه بر این که رشد مو را افزایش می دهند به رفع شوره سر و کاهش ریزش مو هم کمک می‌ کنند. تحریک فولیکول های مو ممکن است باعث ایجاد خارش در پوست سر شما شود، پس اگر حس می کنید که کمی سوزش و خارش در سر خود دارید، طبیعی است. می توان گفت که ترکیبات موجود در این داروها لیست خیلی بلندی دارند و برای هر برند تقریباً فرمولاسیون و ترکیبات شاخصی را می توان ذکر کرد. برای آگاهی از آخرین قیمت بهترین مارک داروی مزوتراپی مو می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از موجودی ها و قیمت ها با خبر شوید.

بهترین مارک داروی مزوتراپی مو

مزوتراپی مو مناسب چه کسانی نیست؟

اگر برایتان سوال پیش آمده که مزوتراپی مو مناسب چه کسانی نیست، باید بدانید که بهتر است اگر آلرژی دارید اصلا سراغ این روش نروید. قبل از اینکه درمان خود را شروع کنید بهتر است حتماً با یک متخصص مو مشورت کنید و تست آلرژیک انجام دهید. همچنین افرادی که داروهای رقیق کننده خون یا فشار خون استفاده می ‌کنند و یا گرفتگی و خون مردگی در بدن خود دارند، باید به فکر درمان های دیگری برای کم پشت بودن موهایشان باشند. توجه کنید که اگر ریزش موی خیلی شدیدی دارید، این روش ممکن است برای شما چندان مناسب نباشد و همانطور که گفته شد قبل از اینکه جلسات درمانی خود را شروع کنید حتما با پزشک متخصص مشورت کنید. توجه کنید که این روش برای زنان باردار و شیرده هم توصیه نمی شود.

ماندگاری نتایج مزوتراپی مو چقدر است؟

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که باید انتظارات به جا و قابل قبولی از این روش داشته باشید و انتظار نداشته باشید که با یک دوره درمانی، رشد مو های شما به ده سانت در ماه برسد. توجه کنید که این روش بیشتر به افزایش استحکام ریشه و ساقه مو های شما کمک می کند و حدود ۳ یا ۴ سال ماندگاری دارد. گر در طی مدت درمان خود بیش از اندازه از وسایل حرارتی و یا رنگساژ مو استفاده کنید، ممکن است که به نتیجه دلخواه خود نرسید، پس بهتر است که انتظارات واقعی از این روش داشته باشید و بدانید که هر چند ماه نیاز به جلسات ترمیمی درمان وجود دارد. برای آگاهی از آخرین قیمت بهترین مارک داروی مزوتراپی مو می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از قیمت ها با خبر شوید.

حیان طب معتبرترین مرکز فروش بهترین مارک داروی مزوتراپی مو :

توجه کنید که شرکت حیان طب یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش کوکتل های اروپایی و آمریکایی است و محصولات مراقبتی و درمانی و زیبایی برای بیماران و پزشکان ارائه می دهد، تا بتوانند هرگونه مشکل زیباشناختی را به کارآمد ترین و ایمن ترین روش ممکن درمان کنند، توجه کنید که بهتر است از نمایندگی های مجاز این کوکتل ها را خریداری کنید. زیرا ممکن است که کوکتل های تاریخ مصرف گذشته و یا فیک به شما فروخته شود. با خرید از حیان طب خرید ایمن و لذت بخش را تجربه کنید. شما از سراسر ایران می توانید سفارشات خود را در همین سایت ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *