مقالات

آموزش مزوتراپی صورت

آموزش مزوتراپی صورت

در دوره آموزش مزوتراپی صورت شما می‌توانید صفر تا صد مهارت‌های مزوتراپی را به صورت مفهومی و کاربردی فرا بگیرید. مزوتراپی جزء تکنیک‌های جدیدی است که دارو با دوز بسیار کم و مستقیماً به ناحیه هدف تزریق می‌شود و نتیجه آن را بسیار سریع می‌توان دید. هیچگونه عوارض خاصی ندارند و پس از مدتی بیمار می‌تواند به فعالیت‌های روزمره خود بپردازد. از مزوتراپی برای جوانسازی پوست، درمان لک، درمان ریزش مو، درمان چاقی موضعی، از بین بردن انواع آکنه، جای جوش و سلولیت استفاده می‌کنند. مهم‌ترین نکته‌ای که در مزوتراپی اهمیت دارد شناخت داروها و کوکتل‌های مزوتراپی است. در دوره‌های آموزشی می‌توانید علاوه بر اینکه داروها و کوکتل‌ مزوتراپی را بشناسید روش‌های تزریق را هم یاد بگیرید.

مزوتراپی جزء تکنیک‌های امروزی می‌باشد که در کنار سایر روش‌های درمانی و زیبایی جای خود را باز کرده است. در این شیوه، داروها با دوز بسیار کم و مستقیماً به ناحیه هدف تزریق می‌‌شوند.  تکنیک آن بسیار آسان است و برای جوانسازی صورت و گردن، پشت دست‌ها، درمان لک و درمان ریزش مو نیز می‌توان از آنها استفاده کرد.

آموزش  تصویری مزوتراپی

این دوره‌ها تنها برای پزشکان و پیراپزشکان مناسب است. کسانی که در رشته‌های غیر مرتبط مشغول به کارند نمی‌توانند در این کلاس‌ها شرکت کنند. اگر کلینیک زیبایی دارید و می‌خواهید پیشرفت داشته باشید و میزان درآمد خود را افزایش دهید برای آموزش این دوره‌ها می‌توانید به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام کنید. شما در این دوره‌ها می‌توانید دو بخش تئوری و عملی را بیاموزید. شما در کنار مطالب آکادمیک به صورت عملی هم آنها را اجرایی می‌کنید و تمامی این مراحل توسط استاد دوره انجام می‌شود. شما می‌توانید تمامی مشکلات و سوالات خود را برطرف کنید. در آموزش مزوتراپی صورت شما با نحوه تزریق برندهای کوکتل مزوتراپی ، نحوه آماده سازی، نحوه بلاک عصبی، نحوه آماده سازی prp و آشنایی با داروهای موثر بر مزوتراپی روبرو می‌شوید. در پایان دوره به شما مدرک داده می‌شود تا بتوانید در تجهیزات و کلینیک خود از آن استفاده کنید.

آیا آموزش مزوتراپی صورت سخت است

یادگیری مزوتراپی کار دشواری نیست اما برای انجام ایمن و موثر این روش شما به آموزش و دانش نیاز دارید. با آموزش صحیح می‌توانید نحوه انجام آن را بیاموزید و با بهترین دستورالعمل‌ها آشنا شوید. این دوره‌ها شامل تکنیک‌های صحیح قرار دادن سوزن، دوزها و فرمول‌های مناسب را هم در بر می‌گیرند. قابل ذکر است که مزوتراپی حتماً توسط پزشکان، پرستاران و یا پزشکان دارای مجوز انجام می‌شود تا بتوان خطرات را به حداقل رساند. به طور کلی یادگیری مزوتراپی برای تزریق مو نیاز به تعهد و آموزش دارد. شما بعد از گذراندن کارگاه‌های عملی و غیرعملی می‌توانید شروع به کار کنید و پس از انجام چندین مورد تجربه لازم را به دست بیاورید. هیچگونه تجربه و پیش نیازی برای شرکت در کلاس‌ها نیاز ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *