کوکتل ها

مزوتراپی ابرو | کوکتل مزوتراپی ابرو و لب

کوکتل مزوتراپی ابرو

قطعا یکی از مهمترین عضوهایی که در صورت در نگاه اول به چشم بیننده ها خواهد آمد و نظر او را جلب میکند داشتن ابروهایی زیبا و پر پشتی می باشد که علاوه بر اینکه منجر بر زیبایی صورت  می شود زیبایی چشم ها را نیز به ارمغان می آورد اما گاهی شاهد ریزش مداوم ابروها و کم حجم شدن آن ها هستیم که خاطر ما را آزرده خواهند کرد، اما با وجود کوکتل مزوتراپی ابرو دیگر نگران این مشکلات پیش پا افتاده نباشید. در ادامه قصد داریم راجع به کوکتل مزوتراپی ابرو و کوکتل مزوتراپی لب صحبت کنیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید .

✨ مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی روشی تقریبا جدید می باشد که از تزریق ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های مختلف گیاهی برای جوانسازی و سفت کردن پوست  استفاده می شود . همچنین در حذف چربی اضافی و کمک به رشد ابرو و مو نیز کاربرد دارد . میشل پیستورکه  پزشکی در فرانسه بود، در سال ۱۹۵۲ این روش را به وجود آورد. مزوتراپی در ابتدا برای تسکین درد بکار گرفته می شده است. با گذشت سال ها مزوتراپی در سراسر دنیا دچار محبوبیت  زیادی شد.

مزوتراپی به چه شکل انجام می شود؟

در طول جلسه درمان امکان دارد داروی بی حسی به پوست شما اعمال شود. سپس با سوزن های مخصوص کوتاهی که به انها میکرو نیدل گفته مشود تزریق هایی  به پوست شما انجام خواهد گرفت. امکان دارد سوزن به یک تفنگ مکانیکی متصل شده باشد تا بتوان تزریق های با تعداد بالا را پشت سر هم انجام داد. تزریق ها می توانند در اعماق مختلف پوست (از ۱ تا ۴ میلی مترعمق داشته باشند) بسته به شرایط تحت درمان اعمال شوند. پزشک شما ممکن است سوزن را با زاویه ای خاص به داخل پوست صورت سر یا ابرو فرو برد و یا در هنگام تزریق مچ دست خود را سریع حرکت دهد. همچنین ممکن است هر تزریق تنها مقدار بسیار کمی از محلول ( کوکتل مزو تراپی ابرو و یا سایر کوکتل ها) را به پوست شما تزریق کند. به احتمال بسیار زیاد برای رسیدن به نتایج دلخواه به چند جلسه مزوتراپی نیاز دارید. شما باید انتظار داشته باشید که بین حداقل ۳  بار جلسات مزوتراپی را تکرار کنیدو گاها تا ۱۵بارادامه دهید . در ابتدا هر ۷ تا ۱۰ روز تزریق ها را دریافت خواهید کرد. اگر پوست و مویسر و ابروی  شما شروع به بهبود کند، درمان ها به صورت یک بار در هر دو هفته یا یک بار درهر ماه انجام خواهد شد.

آیا می توان از مزوتراپی برای کاهش ریزش موی ابرو و تقویت  ابرو استفاده کرد؟

ریزش موی ابرو در افراد مختلف علل متفاتی دارد که از جمله میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد : استرس ، عدم تغذیه صحیح ، عدم خواب کافی ، عدم جذب ویتامین های مورد نیاز ، عدم رعایت بهداشت و پاک نکردن آرایش ابرو ، عدم تعادل هورمونی و اصلاح مداوم و بند انداختن و نشستن رو بالشی و سطوحی ک ابرو هنگام خواب با آن در تماس است و … مزوتراپی علاوه بر درمان چین و چروک و از بین بردن چربی های ناخواسته برای درمان ریزش مو و ابرو ناشی از آلوپسی نیز استفاده می شود. در طی درمان عصاره های مختلف  گیاهی طبیعی، ویتامین ها، و یا داروهایی مانند فیناستراید و منوکسیدیل تزریق می شوند. به مواد تزریقی  انواع مزودرم کوکتل نیز می گویند که به موادی که به ابرو تزریق میشوند کوکتل های مزوتراپی ابرو گفته میشود ، که این مواد حاوی یک سری ترکیبات پوست-دوست مثل فاکتور های رشد موی ابرو، پپتید ها، آنتی اکسیدان ها و عناصر کم دیگری است که محیطی را برای پوست فراهم می کنند تا جلوی ریزش را بگیرد و به رشد مجدد مو کمک کند، برای تجربه خرید کوکتل های با کیفیت تضمین شده میتوانید از سایت حیان طب سفارشات خود را ثبت کنید .

مزوتراپی برای کاهش ریزش ابرو و تقویت می تواند:

 ? اصلاح کردن اختلالات هورمونی در خود فولیکول های مو و اطراف آن

? مواد مغذی را برای ابرو فراهم نماید.

? گردش خون را بهبود. 

✨  کاربرد کوکتل مزوتراپی ابرو در مزوتراپی ابرو

در مزوتراپی ابرو از داروهای تقویت کننده و محرک رشد و بهبود جریان خون استفاده می شود که به صورت میکروسکوپی به درون پوست تزریق شده و به طور مستقیم برقسمت فولیکول های موی ابرو اثر می گذارد که به این محلول تزریق شده  کوکتل مزوتراپی ابرو میگویند در این روش نیاز به هیچ گونه بی هوشی و عمل جراحی وجود ندارد و فقط به جای اینکه شما دارویی را به صورت خوراکی مصرف کنید تا از ریزش ابروهای خود جلوگیری کنید همان داروها را و چه بسا بهتر از آن  ( کوکتل مزوتراپی ابرو ) را به صورت مستقیم وارد پوست خود خواهید کرد، برای مشاوره و خرید مطمئن کوکتل با کیفیت تضمین شده  میتوانید از سایت حیان طب اقدام نمایید . بعد از مطالعات گسترده و انجام این روش  بر روی افرادی که دارای ابروهایی کم پشت و ضعیف بودند دریافتند که این روش برای تقویت ابروها نیز بسیار نتیجه بخش است. مزوتراپی ابرو نتایج خوبی را در مورد های بررسی شده ارائه داد به طور خلاصه می توان گفت ، مزوتراپی می تواند برای اصلاح مشکلات ابرو بسیار مفید باشد مخصوصا اگر از کوکتل مزو تراپی ابروی مناسبی استفاده شود .
نتایج این مطالعات آزمایشی نشان می دهد که مزوتراپی ابرو یک روش کاملا غیر تهاجمی است که شما می توانید قبل از روشهای تهاجمی و برگشت ناپذیر مانند کاشت ابرو و تتو و فیبروز ابرو امتحان کنید.

✨ کوکتل مزوتراپی لب

دغدغه ی بسیاری از دختران و زنان و مردان زیبایی لب و اصلاح فرم و قرینگی لب هاست. متد مختلفی برای رسیدن به فرم لب دلخواه شما  موجود است ولی سوالی که در این مقاله قرار است پاسخ‌ گو باشیم بین دو روش مزوتراپی لب و ژل (فیلر) لب کدام را انتخاب کنیم؟ پس ادامه مقاله را اصلا از دست ندهید.

مزوتراپی لب با کوکتل مزوتراپی لب یکی از روش‌های مطمئن، اثربخش و بدون عوارض برای دستیابی به این مهم است.  برای تجربه کیفیت باورنکردنی و خریدی ایمن و سریع از سایت حیان طب کوکتل مزوتراپی لب را تهیه کنید  که برای بهبود ساختار و رنگ لب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. حجم دهی و آب‌رسانی لب‌ها با استفاده ازین کوکتل ها   افزایش می‌یابد. این کوکتل ها دارای فعالیت هدفمند می باشند که باعث افزایش میزان تولید بافت چربی در لب‌ها میشود . این عملکرد منجر به تجمع چربی و افزایش حجم در  لب می‌شود.

✨مزوتراپی لبها در چه مواردی توصیه می شود؟

? افزایش حجم در لبها

? بهبود عدم قرینگی  بین لب بالایی و پایینی

? متمایز (برجسته) نمودن دور لبها

? برجسته نمودن خط های  ظریف لب فوقانی

? ترمیم رنگ صورتی وجذاب در ظاهر لب

? بازگردانی عمل جذب آب به لب

عصاره برخی از گیاهان مثل  جینکوبیلوبا سبب تسهیل گردش خون در مویرگ های نازک لب‌ها شده و به طبع آن سبب اصلاح رنگ لب می‌گردد. به دلیل استفاده از مواد طبیعی در ترکیبات این کوکتل مزوتراپی لب ، این محصول عاری از هر نوع عوارض جانبی است و می‌توانید با خیال راحت از آن در مزوتراپی لب استفاده کنید.

✨ سخن آخر

در کلام آخر شاید بتوان ادعا کرد  که کوکتل های مزوتراپی ابرو بهترین محصول برای درمان ریزش موی ابرو … می باشند و استفاده از بهترین کوکتل مزوتراپی ابرو باعث می شود که نتیجه ای سریع تر و بهتری بگیرید. بطور کلی میتوان اشاره کرد که کوکتل های مزوتراپی برای تمامی مشکلات و عارضه های وجود دارد .برای مشاوره و یا خرید کوکتل های مزوتراپی ابرو و کوکتل مزوتراپی لب با کیفیت تضمینی میتوانید از سایت حیان طب خریداری کنید و تاثیر معجزه آسای آن را مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *