مقالات

نمایندگی بی بی گلو

نمایندگی بی بی گلو

تصور داشتن پوستی بی نقص و صاف، برای همه افراد لذت بخش است، خیلی از ما به جای آرایش های طولانی و خسته کننده روزانه به دنبال روش های دائمی جایگزینی برای افزودن به زیباییمان هستیم، اگر شما نیز به دنبال معتبر ترین نمایندگی بی بی گلو در ایران هستید، پیشنهاد اول ما به شما فروشگاه آنلاین حیان طب است، زیرا اثرات معجزه آسای محصولات بی بی گلو فقط درصورتی بروز نتیجه بخش هستند که این محصولات اصل باشد، مراقب سودجویان و کلاه برداران اینترنتی باشید که محصولات فیک را به جای محصولات اورجینال به شما نفروشند.‌

حیان طب، نمایندگی بی بی گلو :

کوکتل های نمایندگی بی بی گلو حیان طب تنها یکی از محصولات شرکت استایوی هستند و این شرکت علاوه بر این کوکتل ها محصولات دیگری نیز ارائه می دهد که از پرطرفدار ترین های آن ها بین پزشکان ایرانی می توان به کوکتل آکوا، کوکتل طلایی پپتیدی و کوکتل طلای سالمون این برند اشاره کرد. حیان طب معتبر ترین فروشگاه آنلاین محصولات اسکین کر و مراقبتی پوست و پزشکی و آرایشی، با ارائه بهترین و مرغوب ترین محصولات از خوشنام ترین برند های اروپایی و آمریکایی مفتخر است تا محصولات مورد نظر شما را در هرجای ایران درب منزل به شما عزیزان تحویل دهد.

آشنایی کامل با محدوده رنگ های مزو استایو بی بی گلو :

 • کوکتل مزو ۱ برای روشن ترین تناژ رنگ پوست به کار می رود .
 • کوکتل مزو ۲ برای پوست های با درجه روشنی متوسط به کار می رود .
 • کوکتل مزو ۳ برای پوست های متوسط به کار می رود .
 • کوکتل مزو ۴ برای پوست های تیره با درجه روشنی  متوسط به کار می رود .
 • کوکتل شماره ۵ برای پوست هایی با تناژ خیلی تیره و برنزه مبه کار می رود .

توصیه و مراقبت های پس از مزو استایو  بی بی گلو :

 • بهتر است که حداقل تا ۲۴ ساعت پس از تزریق این کوکتل ها از هیچ گونه مواد آرایشی، حتی مرطوب کننده و ضد آفتاب استفاده نکنید.
 • توجه کنید که باید به مدت ۴۸ ساعت از انجام فعالیت های شدید و تعرق زا مثل دراز نشست و سایر  ورزش های تحریک کننده تعریق جداً خود داری کنید.
 • بهتر است تا حد ممکن به مدت حداقل ۲ هفته از قرارگرفتن طولانی مدت در برابر نور مستقیم خورشید اجتناب کنید.
 • فراموش نکنید که بهتر است حداقل به مدت ۷ روز پس از استفاده از مزو بی بی گلو استایو باید از شنا کردن در استخرهای عمومی، سونا رفتن و حمام داغ خود داری کنید.
 • سعی کنید که حداقل به مدت ۷ روز از استعمال هر گونه اسکراب خشن و دانه درشت، صابون های خشک کننده پوست و فراورده های سنگین پیلینگ ویا شیمیایی مراقبتی پوستی بر روی نواحی درمان شده اجتناب نمایید.

حیان طب معتبر ترین فروشگاه آنلاین محصولات اسکین کر و مراقبتی پوست و پزشکی و آرایشی، با ارائه بهترین و مرغوب ترین محصولات از خوشنام ترین برند های اروپایی و آمریکایی مفتخر است تا محصولات مورد نظر شما را در هرجای ایران درب منزل به شما عزیزان تحویل دهد.

روش استفاده از مزو استایو  بی بی گلو (BB Glow) چیست؟

پس از تهیه این کوکتل از نمایندگی بی بی گلو حیان طب باید طبق دستور زیر عمل کنید : در ابتدای کار جهت حذف هر گونه آلودگی قبلی و چربی اضافی روی سطح پوست باید نواحی تحت درمان را با یک پاک کننده مناسب پوست چرب یا خشک و یا مختلط کاملاً تمیز کنید.سپس در مرحله بعد از یک ژل لایه بردار قوی و کرم خنثی کننده برای زدودن و پیلینیگ و حذف سلول های مرده پوستی و همچنین منفذ های باز پوست و بهبود PH پوست استفاده کنید تا با این کار به جذب بالای مواد ، ترمیم بافت و بالا رفتن رنگ پذیری پوست کمک کنید. در مرحله سوم متخصص لاین مرکز اسکین کر یا کلینیکی که شما به آن مراجعه کرده اید با به کارگیری قلم میکرو سوزنی طی روش مزوتراپی سرم های مزو بی بی گلو مناسب پوست شما را به آرامی به لایه های زیرین پوست شما تزریق می کند تا با این کار موجب تحریک و تولید کلاژن جدید ، آبرسانی و روشن سازی پوست شما شود. متخصص سرم پایه بی بی گلو را براساس تناژ رنگ پوست شما انتخاب می کند و با دستگاه میکرو نیدلینگ به پوست منتقل می کند و به مدت ۱۵ دقیقه اجازه می دهد که بر روی پوست بماند. ممکن است با استفاده از نور درمانی به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه بتوان نتایج را تقویت و تثبیت کرد. در آخر کار هم جهت تسکین و بهبود زخم های پوست از کرم های ترمیم کننده پوست کمک می گیریم.

مزایای مزو استایو تهیه شده از نمایندگی بی‏ بی‏ گلو حیان طب

 • روشن سازی و یکدست کردن رنگ پوست
 • یکدست سازی تناژ رنگی پوست
 • برطرف کردن قرمزی و التهاب، جای جوش های قدیمی، اسکار سوختگی و لکه های تیره و کک و مک ناشی از آفتاب سوختگی
 • کاهش رنگ پریدگی و بی روحی پوست
 • رفع تیرگی پوست حساس اطراف چشم و دور لب
 • کاهش منافذ باز روی پوست های پرتقالی و کاهش و رفع جوش های سر سیاه
 • هیدارته کردن و آبرسانی عمیق پوست و کاهش چشم گیر خطوط و چروک های ریز روی سطح پوست

حیان طب معتبر ترین فروشگاه آنلاین محصولات اسکین کر و مراقبتی پوست و پزشکی و آرایشی، با ارائه بهترین و مرغوب ترین محصولات از خوشنام ترین برند های اروپایی و آمریکایی مفتخر است تا محصولات مورد نظر شمارا در هرجای ایران درب منزل به شما عزیزان تحویل دهد.

استفاده از کوکتل بی بی گلو یک روش غیر تهاجمی است که با داشتن فرمولاسیون قوی و موثر امکان داشتن پوستی شفاف، شاداب و روشن و یک دست را برای شما به ارمغان می آورد. این سرم در حقیقت با استفاده از دستگاه درماپن یا قلم های میکرو سوزنی به لایه های زیزین پوستی تزریق می شود که یکی از مهم ترین خصلت های آن تحریک و کمک به ساخت کلاژن، جوان سازی، بهبود خطوط و چروک های سطحی پوست و روشن سازی تنالیته پوست شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *