مقالات

فیلر الانسه ساخت کجاست

فیلر الانسه ساخت کجاست

فیلر الانسه جزء فیلر های غیر هیالورونیکی محسوب می‌شود. ۳۰ درصد از مواد تشکیل دهنده آن را میکروسفرهای پلی‌کاپرولاکتون تشکیل داده‌ است. این مواد یک پلیمر پزشکی، نرم و قابل جذب به شمار می‌روند که دارای ۷۰ درصد کربوکسی متیل سلولز می‌باشند. با تزریق فیلر الانسه شما می‌توانید پوستی جوان داشته باشید و حجم های از دست رفته در صورت را بازیابی کنید. این فیلر در کشور هلند و توسط لابراتور تولید شده است. با تزریق ژل های الانسه شما مزیت های زیادی به دست خواهید آورد. در مورد اینکه فیلر الانسه ساخت کجاست باید بگوییم که این فیلر هلندی است و شما بلافاصله بعد از تزریق می توانید نتیجه آن را مشاهده کنید. با گذشت زمان تغییرات چشمگیری در محل تزریق مشاهده خواهید کرد.

این فیلر در چهار نوع مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است که از لحاظ کلی با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند. تنها تفاوتی که می توان به آن اشاره کرد مدت زمان ماندگاری است. کمترین مدت زمان ماندگاری متعلق به فیلر الانسه S است و بیشترین زمان متعلق به فیلر الانسه L است.

مشاهده کنید » لوله پلیکا فشار قوی

انواع فیلر الانسه

الانسه E: این فیلر برای تزریق چانه، گونه، زاویه فک، خط خنده و پشت دست استفاده می شود. دارای تاییدیه وزارت بهداشت میباشد. با خرید پکیج این فیلر یک سرنگ در حجم ۱ سی سی دریافت خواهید کرد. خواهید کرد. تزریق آن زیر پوست و درم عمیق پوست انجام می‌‌شود. ماندگاری این فیلم دوازده ماه است. قدرت حجم دهی آن نیز مناسب می باشد.

M2: فیلر الانسه M دارای ماندگاری دو ساله است. محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. در حجم دو ویال یک سی سی به بازار عرضه شده و می تواند خطوط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خط و خطوط پنجه کلاغی بینی و چروک‌های پشت دست را از بین ببرد. دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد و به درم عمیق پوست تزریق می‌شود. دارای نیدل ۲۷ گیج است. قدرت حجم دهندگی آن کاملاً مناسب است.

L: الانسه L دارای ماندگاری ۳ سال است. در حجم دو ویال یک سی سی قابل تهیه می باشد. با تزریق این فیلر به لایه عمیق درم و نزدیک به استخوان می توانید حجم دهی و برجسته سازی داشته باشید. این محصول برای گونه، چانه، زاویه سازی فک، خط خنده و پشت دست مناسب است. دارای ماندگاری ۳۶ ماهه و نیدل ۲۷ گیج و کراسلینک شده است.

فیلر الانسه ساخت کجاست و ویژگی‌هایی چیست

در پاسخ این سوال که فیلر الانسه ساخت کجاست، باید بگوییم که این فیلر جزء جدیدترین ژل های تزریقی در جهان محسوب می‌شود. از فناوری های به روز در آن استفاده شده و برای جبران حجم تحلیل رفته، نوسازی، فرم دهی، لیفت، کاهش چین و چروک های عمیق پوست صورت و غیره استفاده می‌شود. با خرید این فیلر می توانید به خواسته خود برسید. در سال‌های اخیر ژل‌های متعددی به بازار عرضه شده اند که برای جوانسازی و زیبایی و رفع عیوب مورد استفاده قرار می‌گیرند. فیلر الانسه نسبت به سایر برند ها کمی متفاوت تر است زیرا از لحاظ ساختار و مواد تشکیل دهنده تفاوت هایی با آنها دارد. این فیلر در سال ۲۰۰۹ در شرکت سینکلر هلند تولید شده است و توانسته مجوز اروپا را به دست بیاورد. همچنین دارای تاییدیه FDA آمریکا و انگلستان هم هست. این فیلر کلاژن سازی را در پوست افزایش می دهد و باعث می شود مصرف کننده پوست صاف و بدون چروک داشته باشد.

در مورد اینکه فیلر الانسه ساخت کجاست با یکدیگر صحبت کردیم. شما می توانید برای تهیه انواع متفاوت فیلر الانسه به بخش محصولات حیان طب مراجعه کنید و تمامی فیلر ها را با قیمتی بسیار مناسب و به صورت اورجینال تهیه کنید. انواع فیلر الانسه در چهار نوع مختلف در این مرکز به فروش می رسند که دارای ماندگاری های متفاوتی هستند. دوره نقاهت به همراه نخواهد داشت و با استفاده از آنها میتوانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *