مقالات

طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی چگونه است و در هنگام استفاده باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

پیش از اینکه درباره طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی اطلاعات لازم را به دست آوریم، بهتر است ابتدا با فیس براش آشنا شویم. فیس براش همان دستگاهی است که برای پاکسازی صورت به دو شکل دستی یا برقی عرضه می گردد. این دستگاه ها برای انواع پوست کارایی دارند و تمام افراد با توجه به هر نوع پوستی می توانند از آن ها بهره‌مند شوند.

چرا پاکسازی پوست اهمیت دارد؟

متاسفانه  منافذ پوست صورت چند وقت یکبار تحت تاثیر آلودگی‌های مختلف همچون گرد و غبار، آلاینده های محیطی در فضای شهر، چربی پوست، مواد آرایشی و … مسدود می شوند. در  واقع این مسئله حتی برای خانم‌هایی که صرفا از یک کرم ضد آفتاب برای پیشگیری از اشعه های مضر خورشید استفاده می کنند نیز اتفاق می‌افتد. در واقع همین کرم ضد آفتاب به تدریج درون منافذ پوست جای گرفته و منافذ را به پاکسازی نیازمند می کند.

در چنین شرایطی بهره مندی از پاک کننده های طبیعی برای پوست اهمیت زیادی دارد. در این شرایط بهتر است با طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی آشنایی داشته باشید. در این صورت می‌توانید از این فیس براش به شکل اصولی و کارآمد کمک بگیرید. خرید دستگاه فیس براش سیلیکونی می تواند آرامش لازم را برای پوست شما فراهم آورد. به همین خاطر ما این دستگاه را به خانم‌هایی توصیه می‌کنیم که به دنبال جذاب شدن بیشتر هستند.

البته متاسفانه بیشتر افراد درباره طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی اطلاعات چندانی ندارند و آن را به غلط مورد استفاده قرار می دهند. همین موضوع باعث شده که نتیجه مورد نظر برای آن ها حاصل نشود.

انواع فیس براش

 همان طور که گفتیم دستگاه فیس براش در حالت برقی و دستی تولید شده و برای انواع پوست کارایی دارد. زمانی که از این براش برای پوست صورت استفاده می کنید، احساس شادابی و سرزندگی در پوست صورت دارید.

طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی چگونه است؟

 پیش از استفاده از فیس براش، باید یک شوینده مناسب داشته باشید تا در هنگام استفاده بر روی فیس براش بریزید. در واقع این کار برای آماده سازی فیس براش سیلیکونی مدنظر قرار می‌گیرد. در چنین حالتی فیس براش سیلیکونی را به شکل افقی، عمودی و چرخشی بر روی پوست صورت حرکت می دهید تا ماساژ پوست صورت به شکل کامل انجام شود. این کار برای برطرف کردن آلودگی ها و پاکسازی پوست صورت اهمیت دارد. زمانی که با طرز استفاده فیس براش سیلیکونی آشنا شدید، می توانید نتیجه مطلوب و دلخواه خود را به دست آورید.

نکات مهم

توجه داشته باشید که در طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی باید بر روی نکات مهم تری نیز متمرکز شوید.  ابتدا صورت خود را به کمک پاک کننده های باکیفیت پاکسازی کنید. در واقع پوست شما در هنگام استفاده از دستگاه فیس براش سیلیکونی، باید از هر نوع مواد آرایشی و آلودگی پاک شده باشد. یک محلول پاک کننده می تواند گزینه مناسبی برای پاک کردن آرایش صورت، چشم و ابرو و… باشد.

 بعد از پاکسازی صورت از انواع آلودگی ها، به سراغ طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی بروید. این دستگاه را زیر آب گرم بگیرید تا مرطوب شود. در ادامه مواد شوینده انتخابی خود را بر روی دستگاه فیس براش ریخته و یک بار دیگر قبل از انجام ماساژ صورت خودتان را مورد شستشو قرار دهید.

 توجه داشته باشید که در گام بعدی اهمیت بیشتری دارد. در واقع شما در طرز استفاده از فیس براش سیلیکونی باید بتوانید این دستگاه را به سمت جهت های مختلف پوست بکشید. البته توجه داشته باشید که مدت زمان استفاده شما از این دستگاه بر روی پوست نباید بیشتر از یک دقیقه باشد. به طور کلی زمان مناسب برای استفاده از دستگاه حدود ۲۰ ثانیه است.

 توجه داشته باشید که از این فیس براش های نرم برای اطراف چشم استفاده نکنید. این موضوع می‌تواند باعث چین و چروک اطراف چشم شود. بعد از ماساژ صورت با دستگاه، مجدداً پوست صورت را بشویید و دستگاه را خاموش و پاکسازی کنید.

توجه داشته باشید که بعضی از فیس براش ها ضدآب بوده اما برخی دیگر برقی بوده و در مقابل آب مقاوم نیستند. تنها براش های ضد آب را پیش از استفاده خیس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *