زیبایی

تفاوت جالپرو و پروفایلو در چیست؟

روش تزریق پروفایلو

معرفی مزوژل جالپرو و پروفایلو

در این مقاله به بررسی تفاوت جالپرو و پروفایلو پرداخته و مزایای استفاده از هر یک از این دو محصول را مورد سنجش قرار می‌‌دهیم. داشتن چهره و اندامی جوان، شاداب و سرحال، موردی است که هیچ یک از ما نمی‌توانیم به آن نه بگوییم. در دنیای امروز داشتن چهره و اندام زیبا کار چندان سخت و دور از ذهنی نیست و با توجه به تجهیزات و روش‌های پزشکی و زیبایی که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند، به سادگی می‌توان به ظاهر و اندام مورد نظر خود دست پیدا کرد.

از جمله محصولات مورد استفاده در عرصه زیبایی، مزوژل‌های پروفایلو و جالپرو هستند که تاثیرات آن‌ها در رفع نقص‌های ظاهری و جوانسازی افراد، غیر قابل وصف است. لازم است ذکر است که مزوژل‌های Jalupro و Profhilo، هر دو از برترین محصولاتی هستند که برای جوانسازی مورد استفاده قرار گرفته و می‌توانند بسیار موثر واقع شوند. اما سوال اصلی این است که تفاوت جالپرو و پروفایلو را در چه مواردی می‌تواند خلاصه کرد؟ مزوژل‌های Jalupro و Profhilo هر دو دارای تاثیرات و مزایای قابل توجهی برای جوانسازی پوست و کمک به درمان مشکلات پوستی هستند.

از مزوژل‌های Jalupro و Profhilo، به ترتیب برای رفع و درمان مشکلاتی همچون کمبود الاستین و کلاژن مورد نیاز پوست و درمان خشکی بیش از حد بافت‌های پوستی از طریق آبرسانی به شکل عمقی به این بافت‌ها استفاده می‌شود. در صورتی که پوست بدن شما به دلایل کاهش یا افزایش وزن مداوم و یا از بابت افزایش سن سست شده و حالت شل پیدا کرده است،

می‌توانید از مزوژل جالپرو برای رفع این مشکل بهره‌مند شوید. علاوه بر آن مزوژل پروفایلو را می‌توانید برای انجام کارهای زیبایی همچون افزایش حجم لب، گونه‌ها و زاویه سازی چهره مورد استفاده قرار داد. اما تفاوت جالپرو و پروفایلو در چیست؟ در ادامه به بررسی پاسخ این سوال می‌پردازیم.

تفاوت‌های بین جالپرو و پروفایلو

تفاوت جالپرو و پروفایلو را می‌توان در چندین سطح مختلف تحت بررسی قرار داد.

• از مهم‌ترین تفاوت جالپرو و پروفایلو، ساختار اصلی این مزوژل‌ها و ترکیبی است که برای تولید آن‌ها بکار رفته است. وجود دو اسید در ساختار حالپرو یعنی اسید آمینه و هیالورونیک اسید که به طور طبیعی برای پوست مهم بوده و یکی از نیازهای اصلی پوست برای حفظ حالت شادابی و جوانی آن هستند، ترکیب این محصول را به ترکیبی بسیار ویژه و تاثیرگذار در جوانسازی پوست تبدیل کرده است.

بر خلاف جالپرو، در ساختار مزوژل Profhilo تنها یک اسید یعنی اسید هیالورونیک وجود دارد و همین مورد یکی از تفاوت‌های اصلی بین این دو مزوژل را به وجود می‌آورد.

• تفاوت بین طول درمان دو مزوژل Jalupro و Profhilo، از تفاوت‌های اصلی دیگر بین این دو محصول است. طول درمان با استفاده از مزوژل جالپرو به ۳ و بعضا ۴ جلسه می‌رسد که این جلسات در فواصل زمانی یک هفته الی ۱۰ روز برگزار می‌شوند. این در حالی است که با استفاده از مزوژل پروفایلو، درمان در ۲ جلسه با فاصله زمانی در حدود یک ماه برگزار می‌شود.

تفاوت جالپرو و پروفایلو را می‌توان در حجم لازم برای درمان به وسیله آن‌ها نیز بررسی کرد. به عبارتی برای درمان مشکلات پوستی با استفاده از مزوژل جالپرو برخلاف پروفایلو، مقدار ژلی که باید تزریق شود بیشتر می‌باشد.

• تفاوت بین میزان دوام و ماندگاری تاثیرات دو مزوژل Jalupro و Profhilo، مورد بسیار مهم دیگری است که باید به آن اشاره داشت. تاثیرات حاصل از درمان با پروفایلو در حدود یک سال باقی خواهند ماند و نقاط درمانی با استفاده از این ژل به نسبت ژل جالپرو کمتر می‌باشد. اسن در حالی است که مزوژل جالپرو با توجه به سیستم بدن هر یک از افراد و تاثیر پذیری پوست آن‌ها، می‌تواند به مدت ۶ الی ۱۲ ماه دوام و ماندگاری داشته باشد.

• تفاوت دو مزوژل جالپرو و مزوژل پروفایلو در تاثیرات آن‌ها بر روی پوستر موارد مهم دیگری هستند که باید به آن‌ها اشاره کرد؛ جالپرو باعث می‌شود تا کلاژن و الاستین از دست رفته پوست تامین شده و هیالورونیک مورد نیاز پوست در بافت‌های پوستی تولید شود.

پروفایلو به آبرسانی پوست به شکل عمقی و رفع مشکلات خشکی پوست، کمک شایانی می‌کند. علاوه بر آن با استفاده از جالپرو می‌توان به رفع مشکلات پوستی همچون لک و پیس و جای جوش بر روی پوست کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *